MODEL № 01.3 STORM edition

MODEL № 3.06

329,90 zł

do kupienia w sklepie Pan Pablo. pl

Sportowe i bardziej zabudowany . Otwierane zamkiem z tyłu, wydłużonym aż na spód buta. Za podszewką kryje się pianka. Miękka skórzana wkładka z językiem w tylnej części ochrania stopę i daje obraz faktycznej linii pięty w zmodyfikowanej cholewce.

Podeszwa wykonana jest z termoplastycznego kauczuku (TR), który posiada właściwości antypoślizgowe. Podeszwa w porównaniu do naszych letnich modeli nie jest szyta, a klejona tak by but nie przemakał. Wkładka wzbogacona o warstwę Dacronu (materiał do szycia żagli) i piankę EVA zapewnia dodatkową izolacje i amortyzacje podłoża.


Dla większego komfortu oraz w celu uniknięcia przetarcia i rozerwania cholewek należy odpowiednio zmierzyć długość i tęgość stopy aby dobrać odpowiedni dla siebie numer. – TABELA METRYCZNA

Skóry wodoodporne są dodatkowo impregnowane dla wzmocnienia i wydłużenia czasu przeniknięcia wody do środka. Nie uniknie się jednak przemoczenia powierzchni w przypadku dłuższego kontaktu z cieczą.

Naturalną cechą obuwia wykonanego ze skór barwnych jest ich farbowanie w przypadku zawilgocenia (także w wyniku pocenia), oraz odbarwianie zewnętrznej powierzchni, spowodowane działaniem promieni słonecznych. Skóra, jak każdy materiał zużywa się i zmienia podczas użytkowania.

  • MODEL № 3.06
  • MODEL № 3.06
  • MODEL № 3.06